Svobodny

V čem spočívá rozdíl mezi tří- a osmiletým penisem?

Odpovědi
Kepler

Ten tříletý ví jen, že slouží k čurání, ten osmiletý už začíná tušit jiné úlohy.

Mp2

V období do 5 nebo 7 let se hodně kontroluje, zda lze přetáhnout předložka přes žalud.

..Nékdy to nejde, protože je krátká uzdička.. Ta se musí naříznout a tím prodloužit..
..Pokud nelze přetáhnout předkožka, protože je úzk oproti žaludu, je to špatně a musí se provést obřízka..

Pokud to v détskem věku jde a člověk penis používá jen na čurani az do dospélosti, může to zjistit třeba až ve 30 letech…
Najednou najde ženskou a chce mít sex…
…ale najednou mu nejde přetáhnout předložka přes žalud..
Pokud si ji přetahne i přesto, nepůjde už natáhnout zpatky, bude muset počkat a zkoušet. nebo se mu zaškrti žalud..

Někdy na to lékař předepisuje oční kapky,.. (Dexamethasone) nebo mast na oči (Opthtalmo-Framykoin) … Nebo Triamcionol..
To je ale jen dočasne reseni..

Asi toliko..

V takovém případě je asi lepši nechat si udělat obřízku.. Tím žalud trošku ztrati citlivost.
Ale hlavné bude možná hygiena..