Pavlam2001

v čem se měří objem?Prosím rychle!!!Jsme ve škole a potřebujeme to vědět!

Prosím,prosím,pro­sím,Prosím,pro­sím,prosímPro­sím,prosím,pro­símProsím,pro­sím,prosímPro­sím,prosím,pro­símProsím,pro­sím,prosímPro­sím,prosím,pro­símProsím,pro­sím,prosímPro­sím,prosím,pro­símProsím,pro­sím,prosímPro­sím,prosím,pro­sím
Doplňuji:
A jak se jmenuje ta nádobas ve které se měří?

Nejlepší odpověď
anonym

m³, litry........
Doplňuji:
Odměrný válec.

Další odpovědi
Illines

A co takle za napovedu podekovat?Ty prosis,kluci odpovi a ty si mnes ruce,a budes si myslet ze jsi v napovedne ne odpovedne,ze?

david22

např. v gallonech