dust8

V čem jste puntičkáři?

Nejlepší odpověď
elkon

Co dělám, dělám pořádně. Nemám rád nekvalitní, nebo nedodělanou práci.

Další odpovědi
dudu

V dochvilnosti a v kvalitě servisu zařízení domácnosti tak, aby vše patřičně fungovalo. Nesnáším prokrastinaci.

Kepler

Stoprocentně asi v ničem, ale velmi si ulehčuji život tím, že každá věc má u mně své místo a tak ji obvykle rychle najdu. Například moje bejvalka postupně nakoupila patnáctero nůžek, ale když jsem nějaké potřeboval, nikdy jsem je hned nenašel. To by jeden vraždil…

Sinsin

Ve všem, hlavně u triček mám rád červené puntíky.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.