Gestas

Uznávají anarchisté fyzikální zákony?

Nejlepší odpověď
aliendrone

A záleží na tom? Fyzikálním zákonům (obecně přírodním) jsou nějací anarchisté či nějací jiní !„…isté“ ukradení. Platí pro VŠECHNY STEJNĚ. A kdo se je rozhodne ignorovat, činí tak na vlastní nebezpečí, protože u nich žádné konexe, odvolání či „plující kapříci“ prostě neexistují. Jsou to nejlepší zákony vůbec! :D :D :D

Další odpovědi
Shoehardt

Nic jiného jim nezbývá.

dubraro

Pokud vím, ano. Ale neradi.

Fienir

Byl bych rád, kdyby ne, alespoň by nám je tu zákon gravitační nedržel a odletěli by od nás pěkně daleko.

ivzez

Fyzikální zákony nelze neuznávat.