Rohlik

Už vás někdy pokadil pták?

Už vás někdy osobně pokadil pták?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
Kepler

ANO

Zrovna na rande v Divoké Šárce blahé paměti. Holka sice málem padla smíchy, ale ihned se ukázala jako správná baba. Vytáhla pití z kabelky + kapesník a čelíčko pečlivě očistila. Přesto jsme se po čtvrtstoletí rozvedli.

Další odpovědi
dudu

ANO

Několikrát a vždy děkuji Bohu, že nedal křídla krávě…

Anikitos

NE

Zatím jsem ”neměl tu čest.”
Ale za to, moje sestra ano – zrovna když jsme šli městem – přistálo to na hlavě a rameni… :'D Už jsou to léta, ale pořád se směju, když si to vybavím.
A taky mému kámošovi se to stalo (dostal dárek od holoubka, když seděl na náměstí pod římsou) ale u toho jsem bohužel nebyl. :(

Malvína

ANO

Jo, holoubek. V poledne, na náměstí, patřičně vymóděna v horkém letním dni. 🙂

marci1

NE

Ale jednou v lese mi na hlavu hodila oříšek veverka. 🙂

zjentek

Nevím

nyjono

ANO

Naštěstí na oblečení.

mosoj

Příspěvek smazán administrátorem.