bramboracek

proc se semnou nebavy moje holka? :(

??? :(

Nejlepší odpověď
Frckar

Protože neznáš gramatiku!

Další odpovědi
chudst

To jsou mi otazky. Duvody byste mel vedet sam, my je tady asi nezjistime. Nebo se o tom pobavte s kamaradem. A pokud je to porad vase holka, tak treba i s ni (coz nerikam, ze je vzdy nejlepsi napad, idealni je, kdyz prijdete na to, proc se s vami nebavi a pak se ji za to omluvite).

anonym

Ja bych tak rada neco napsala , ale po dnesku ( kdy jsem moc moralizovala ) nemuzu … , tak dam jen jedno doporuceni : Zkuste se vice bavit , ptat .. proc a jak … za co … ale nepiste ji milostna psanicka ! 🙂 -iv-

Andělé

Ha,tj.jako bych se vás zeptala,proč zrovna mě ráno pták pokakal…
Kdo vám asi líp odpoví,my nebo vaše dívka? 🙂
Zeptejte se ji a jak píše -iv-,hl.jí to nepište:-)
Nevysmívám se,jen mě to upřímně pobavilo…:-)

anonym

Ad iv, všímáš si jak se ukázněně krotím ?
(ale koutky mi to cuká k neudržení).

anci

Možná proto že nebaví se píše s í.

Toruk

Možná proto, že neumíš komunikovat. Vycházím z toho, že jsi napsal dotaz příliš obecně. V komunikaci je potřeba vyjadřovat se srozumitelně a v té partnerské je potřeba být otevřený.

Berušinka

=O Tuhle hrubku by snad neudělal ani ten největší dys…

Hochu, to je opravdu děs, jestli máš takové vyjadřování, jako je tvůj pravopis, tak se ani nedivím.

Ponytail

To se musíš zeptat jí.