kropitko

Už vás někdy něco tak hrozně naštvalo, že jste udělali krátký proces? 😁

Od porodu, necelé tři roky mi pořád padají vlasy, nechávala jsem si je narůst, měla jsem je do půlky zad. Teď před chvílí mně tak rozčílily, že jsem je prostě ostříhala. Nechci vidět výraz manžela, až se vrátí z práce,,:-D, ten bude koukat,,,

Tak co děláte někdy něco spontálně? Cokoliv,,,
Doplňuji:
Díky za odpovědi,,,iv, rozvedená nejsem, ono se mu to nakonec líbilo, akorát mě podezříval, že jsem byla u kadeřnice,,:-)
Mosoji ten žloutek vyzkouším, díky,,

No já jsem také spokojená, ale je to hrozný nezvyk,,,

Nejlepší odpověď
annas

Když mě něco naštve, jednám spontánně, zbrkle, ukvapeně – neměřím dvakrát, ale hned řežu. Pak liluji, ale jsem si vědomá toho, že vyřčené slovo zpátky nevrátíš… U mě to platí nejen v oblasti slova…
Mnohdy bez uvážení likviduji různé věci, pak marně hledám, kde jsou …

Další odpovědi
anonym

Třeba bude mile překvapen.Změna je život,tohle není žádná trága.Těch krátkých procesů(netýkaly se změny image)jsem udělala za svůj život dost.Z jednoho krátkého procesu se stal nekonečně dlouhý…To,když jsem vyhodila věc,která byla ,podle mého lapačem prachu,pro manžela ,jak jsem poznala,nikoliv.

iceT

Taky jsem tak jednou vlasy ostříhala,z délky mikáda nakrátko.Tedy ostříhala mě mamka na moje přání,protože jsem vlasy měla poničené.Nikdo mě nepoznával,ale ten pocit a ta rychlost při úpravě,to je k nezaplacení­.Dlouhé vlasy už nechci,současná délka mi vyhovuje.
A ano,dělám věci spontánně,i když dnes už ne tak často jako dřív,zamlada zablba.

anonym

To bych nedokazala … vy jste tedy cislo. !
Vlastne : ja bych to mozna dokazala … ale nekomu jinemu. 🙂 Ale jeste jsem to nezkousela. Musim popremyslet.
Zitra nam sem napiste , jestli nejste rozvedena. 🙂 -iv-

fcoop

Odborný výraz je – „Bouchli mu saze“.
Čas od času mi bouchnou taky.Úklid někdy bývá náročný.
No bóóže – aspoň jsou čistý roury.

ten který je

S těmi vlasy jsem udělal jednou něco podobného jako vy.Také mi začal blbnout magneták a tak jsem do něj praštil a lítaly jen součástky.:-D

mosoj

Zkoušela jste ten žloutek z vajíčka ? Mýt si s ním hlavu ? Opravdu to hodně pomáhá.

Drap

Změna je život, vlasy zase dorostou.
Kdysi jsem měl slepice , a ke slepicím patří samozřejmě kohout. Ten jeden po určitém čase se stal dost agresivní a občas se snažil na mne zaútočit. Jednou vletěl mé, tehdy asi pětileté dceři na hlavu. Do té doby jsem ho vždy hájil, že je to přirozené, alůe tenkrát mě vytočil. Druhý den jasme měli výbornou polévku a kohouta na paprice

hanulka11

dobře jsi udělala
já nosila dlouhé vlasy ještě před 4 lety taky hodně dlouhé , byla s nima práce

pak jsem se jednoho dne rozhodla jako ty …šly pryč /mě ale nepadaly/ jen jsem si prostě řekla ,že už se to ke mně nějak nehodí

a co manžel no měl protáhlej obličej, ale co
já mu taky neradím jaký má mít vlasy
a nyní už jsme si zvykli oba

budeš mít pohodu a budeš upravená celý den ,bez velkých starostí co s nimi

moc ti fandím

anonym

🙂