Iceman88

Taky se vám to už někdy stalo?

No, tuto sobotu mi na facebooku psala jedna ženská, chtěla se se mnou sejít. Říkala ve 14:10 před hospodou. Tak jsem šel a byla to chyba. Na tu schůzku nepřišla. Dobře, trochu se víc rozepíšu. Té holce je teprve 15 let, je sprostá jak dlaždič. Jak jsem jel domů autobusem toho 19. prosince ve středu, tak jela se mnou v autobuse, seděla v autobuse s jednou kámoškou. Ta kámoška mně psala taky, toho 19., prý jestli nemám nějaký problém, když jsem se za nimi otáčel, tak jsem jen napsal, že byly v autobuse hlučné. Ta patnáctiletá mi volala v 2:35 na Messengeru, jenže já si v noci vypínám telefon a Messenger moc nepoužívám.
No a dneska mě vylákala na tu schůzku tedy, když už jsem tam byl, tak skoro hodinu psala: „Už tam budu, už tam budu, čekej. " Tak jsem jí odepsal, že už jdu domů, že by už tam byla dávno. Potom mi začala vulgárně nadávat, že co si to dovoluji a byla na mě dost sprostá. Když jsem stál na té zastávce, tak mi poslala záznam, kde vzdychá a říkala: "Vzrušuje tě to, Zdeňo?“ No, já myslím, že to nemá už cenu ani komentovat. Potom jsem od ní dostal pár záznamů, kde mě uráží a mluví sprostě. Tak jsem jí napsal, že je pubertální nula, a to mi potom začala vyhrožovat, že to poví rodičům, jsem jí jasně řekl, že už dohrála. 😁
No a potom si mě zablokovala, o to mi šlo, ne abych si ji zablokoval já, ale ona mě, takže mám svatý pokoj už. 😁
Můj profil jí dala jedna holka z mé obce, která je taky mladá a chodí do školy ještě.

Taky se vám to už někdy stalo??? Co si o tom myslíte? 😁 Vždycky jsem se seznamoval s ženskými na úrovni v mém věku, tahle jim nesahá ani po kotníky, taky můžu ten její záznam poslat jejich rodičům.

Nejlepší odpověď
nyjono

Nestalo.
Protože jsem normální a na podobnou schůzku by mě ani nenapadlo jít.

Další odpovědi
jáára

Já mám jen asociální sítě, tak mi ani nikdo nebude takhle psát.

klumprt

Mně se stalo už ledacos, ale tohle ještě ne.

aliendrone

Neboj nic, každé začátky jsou obvykle těžké. Až ti bude 16, budeš takové kraviny řešit „levou zadní“ a v 18ti se tomu budeš smát – ostatně tak jako všichni. ;) :)