dust8

Už vám někdo rozbil úsměv?

Nejlepší odpověď
aliendrone

Je to přirozená součást životní rovnováhy – když „rozdáváš“, tak nevyhnutelně musíš něco i „slíznout“, jinak to asi nejde. Myslím v REÁLNÉM životě. :)

Další odpovědi
Roman71

Ano, a stačilo k tomu pár slov: „Řekni mi, čemu se pořád směješ?!“

Jsou lidé, kteří nesnesou pohled na někoho, kdo dává dobrý pocit najevo úsměvem a raději se dívá na kyselé xichty kolem sebe 🙂