lenina270

Už ste dělali recept na tatarce helmansce?

dělali ste někdo maso naložené v tatarce jak je na etiketě?chutnalo vám?
máte jiný extra recept?

(jestli jí máte rádi už se tu jednou někdo ptal)

Nejlepší odpověď
Katusa

Maso naložené v tatarce jsem dělala již několikrát, vždy moc chutnalo, bylo šťavnaté, nijak jinak kořenit nebylo potřeba. Ideál pro ty, komu se nechce připravovat marináda, nebo nemá rád kořeněná jídla

Další odpovědi
Deli

Přesně tento recept ne, ale tchyně nedávno dělala vepřové v majonéze – zapečené v troubě – bylo to překvapivě výborné!

elektrikář

Výsledek bude stejný jako když maso naložíte do oleje a koření, citronové šťávy a hořtice.