Avatar uživatele
bolak

Už se vám někdy zdálo něco, co se potom vyplnilo?

Já že se mi dneska zdálo že Ledecká spadla a skončila poslední. Akorát teda v tom snu si nejdřív zlomila hůlku, a ty snad ve snoubordu nejsou anebo může jet někdo s hůlkou když chce?

Upravil/a: annas

Zajímavá 8Pro koho je otázka zajímavá? johana 56, hanny 2, briketka10, vas999, orwell, Admin2, Anikitos, anonym před 2253 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Kepler

Sny jsou strašně zrádné, ale někdy se plní. Zdálo se mi, že vedle mně leží nádherná roštěnka, převalím, obejmu ji, probudím se – a nic. Pak se mi taky zdálo, že jsem se počůral, převalím se, probudím se – a fakt!

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
orwell

Ano stalo, ale zcela výjimečně. Mnohem častěji se nevyplnilo to, co se mi zdálo – naštěstí!

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Drap

Ano zdálo. Dokonce i několikrát. Ve snoubordu hůlku neuvidíš. Neni to povoleno.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanny 2

Ano. Když jsem chodila na střední školu do 4.ročníku,tam mě jednou měla zkoušet češtinářka z dvanácti A+B maturitních otázek a když to nebudu umět,tak mě nepustí k maturitě. Samozřejmě jsem se nestihla naučit všechno,protože jsem v té době měla i jiné zájmy,než se učit češtinu! V noci před inkriminovaným dnem se mi zdálo,že mi dala otázku „Český romantismus“.Ráno jsem zjistila,že to neumím a honem jsem se to naučila.A ona mi to doopravdy dala .....

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
vas999

Mě se jednou zdálo, že jsem si do školy zapomněl vzít sešit. Tak jsem se ráno vzbudil a sešit si do školy vzal. Vlastně se mi to naopak nesplnilo, ale stejně. Říkejte si, co chcete, ale já věřím, co věřím, já vím, že sny jsou magické. Mohou věštit budoucnost i nám dávat dobré rady. A inspirovat.

Upravil/a: vas999

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
jirka F

No mockrát jeden sen se mě zdál jednou jak jsem šel na autobus do školy a upadl ´jsem na chodníku a odřel si koleno a to se mě poté stalo i ve skutečnosti.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Malvína

Ano, stalo se mi to dvakrát a v obou případech to bylo smutného rázu. K mému neštěstí se mi sny zdály pouze pár dní od sebe a bála jsem se pak i usnout, aby se mi opět nezdálo něco zlého, co by se opět vyplnilo.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
orestez

Jo tehdá v pětaosmdesátým při zdřímnutí po těžké práci přišel noční děs. Ohromný rachot světlo. Věděl jsem že už atomovka bouchla. Že se neschovám ani pod peřinu. Myslel jsem že je konec. Švagr se smál a odpověděl že to je teprv začátek. No a pak přišla havárka v Černobylu. Tyto strachy byly živeny nejen komunistickou propagandou, ale i čtením vázané knihy o Hirošimě, ve které přeživší autor osobitě popisoval svoje zážitky při výbuchu a potom.

Možná ve snu nešlo o Ledeckou, ale o někoho jiného. Obličeje jako identikty se ve snech často pletou.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
klumprt

Na snech je zajímavé, že se někdy vyplní a někdy ne. Jednou se mi zdálo, že jsem v posteli se dvěma mladýma nadrženýma blondýnkama. Probudím se, sahám kolem sebe a nic. Jindy se mi zdálo, že jsem se posral. Probudím se, sahám kolem sebe…a skutečně!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

No popravdě zlomky co se ve spánku zdálo se zlomky nevyplnilo ale podle psychologa se občas některé sny plní jen to chce veřit v boha a řádne chodit do kostela a modlit se!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hapiky

Mě se to vyplnilo jen částečně. Zdálo se mě, že jsem továrník a když jsem se ráno vzbudil, stál mi už jen komín!

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
bolak

jirka F: to je síla sugesce juří

před 2252 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
bolak

Kepler: tak buď rád že u toho nebyla ta roštěnka

před 2252 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek