bolak

Už se vám někdy stalo, že jste vymysleli něco, co už dávno existovalo?

Třeba kolo nebo tak něco…

Nejlepší odpověď
fcoop

Páku, žárovku, telefon, raketový pohon.
Teď makám na teleportaci.

Další odpovědi
Alesh

No jéje, v práci dáváme zlepšováky a kolikrát už něco někoho napadlo dřív, jak mě, ale ještě to nebylo zrealizováno nebo to již bylo i zamítnuto.
A dobrý byli taky borci v pořadu den D. Přišel jeden strejda, chtěl investici na projekt vyjížděcí garáže ze země, načež mu myslím Okamura řekl, že už ji pár let vlastní. 🙂

Kepler

Keplerův dalekohled na oběžné dráze. V podstatě totožný s ním jsem chystal k patentování, ale nesehnal jsem na to prachy. Tak ho aspoň pro útěchu pojmenovali po mně.

led

Prirodzene. Ako mnohí predo mnou.

Nielen vynález, ale aj objav:
Krásny objav sa mi stal v lietadle. Po hodinách letu som v šere objavila na obzore zem. Hneď som to hrdo oznámila ostatným. Zo zadných sedadiel sa ozval hlas „Neskoro. Už ju objavili Vikingovia“

Drap

Doposud ne, ale pracuji na tom.

zjentek

Já vymyslel zjentka a později jsem takovýho našel už tady na webu.

bolak

Alesh: A má ta vyjížděcí garáž nějakou výhodu? Stejně na tom nemůže bejt nic postavenýho, když se to bude hejbat nahoru a dolu, nebo jo?