Už mě nic nebaví – nápad na aktivitu?

Ahoj, poslední dobou mě nic nebaví. Chodit ven po procházkách, to není nic pro mě. Mezi lidma se necítím dobře. Nemá někdo tedy nápad, co dělat doma? Číst už mě nebaví, a na počítači už taky nevím co dělat. Seriály sleduju pořád, hraní her mě nebaví, nemáte někdo nějaký nápad?

Nejlepší odpověď
melanie

Běž makat na pole, do práce nebo doma.

Další odpovědi
marci1

Udělej si pořádek, pomoz rodičům s úklidem domácnosti, zajdi nakoupit a uvidíš jakou rodiče budou mít radost ! 🙂

iceT

Najdi si návody na kreativní tvorbu,já jsem si tak vyrobila obal na tablet,dělám bižu z korálků…prostě se nenudím.

talka

Souhlas -melanie! PRÁCE ŠLECHTÍ.

Photoguy

Všichni se tě snaží dostat do nějaké práce.. :D
Ale podle mě z mích vlastních zkušeností je dobré najít si nějaký sport (beh, kolo, nějaký míčový sport nebo cvičit – doma nebo fitku) a tak :)

Nevíteto?

Sport je dobrý, ale na ven. Doma určitě bude nějaká práce, jinak můžeš kreslit, posilovat, psát povídky, péct, poslouchat hudbu, blogovat, naučit se nějakou novou věc třeba něco s počítačem, vařit, nový jazyk, nebo já nevím co. 🙂

anonym

programuj

anonym

Tak si zajeď do Pelhřimova-------......
ať víš do čeho jdeš

mosoj

Ve výčtu tvé činnosti chybí nějaká práce, aktivní činnost, koníčky.
Se tě nedivým, koukat jenom na seriály, tak je už televize rozkopnutá na půl.
Nechceš přijít pomoc, nějak na stará kolena nezvládám !!! Co dovedeš mimo koukání ?

zjentek

vymýšlej kraviny ..zkrátka rovnej si krovky

setapouch

Chces zamestnat na tyden? Procitej odkazy: http://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=nudit+se

Kelt

Začni pracovat, třeba nějaké modely letadel, lodí, nebo nějaké vystřihovánky a nebo se řiď touto radou.
Když tě život nebaví a stane se peklem,
tak strč hlavu do hajzlu a přikryj se deklem.