Michalka.K

Máte nějaký tip na to, aby mi to v práci trochu utíkalo?

Dělám na recepci v okrajové části Brna. Jsem tu třetí den a už mě to štve, ne že by mě práce nebavila, je to přesně pro mě, ale je tu strašně moc volnýho času protože tu po nás skoro nikdo nic nechce…V podstatě devět hodin sedím, čučím do facebooku a luštím křížovky :D a to leze na mozek :)
Doplňuji:
Dodatek:
Nevím, jestli je tak těžký si to číst pořádně, psala jsem že mě práce baví, ale občas se prostě nic neděje a mně se z únavy zavírají oči. No a chtěla jsem se jen zeptat na možnosti zabavení, ne na to, jestli mám změnit zaměstnání. Toť vše :)

Nejlepší odpověď
www

Každá práce na svoje plus a mínus, občasná nuda je mínusem práce této.
Řešit to můžeš navíc ještě studiem, knihou, aktivitami na netu, plánováním volného času ap. Záleží jen na tvých zájmech !
Zkušenost
Doplňuji:
Měl jsem svého času práci podobně nudnou a proto jsem si tam pořídil malinkou TV (větší zakazovali, tuto mně však trpěli) a čuměl na kdejakou blbost 🙂
Nejvíc jsem ale využíval internet a udělal spoustu práce, takže doma jsem měl o to více času na jiné aktivity.

Další odpovědi
anonym

A proč se neučíš něco – ať nemusíš dělat v mládí recepční, poté uklizečku a k stáru vyběračku popelnic??
Nebo sedět na recepci a čučet ´do blba´ (nebo FB – to je v principu totéž) naplňuje tvou představu o práci???
:-O
Doplňuji:
…„Jsem tu třetí den a už mě to štve, ne že by mě práce nebavila, je to přesně pro mě“…
…„V podstatě devět hodin sedím, čučím do facebooku“…„že mě práce baví, ale občas se prostě nic neděje“…
___
Není „těžký číst si to pořádně“ – zatím jsem si přečetl, že:

  1. nevíš, co chceš
  2. v recepci sedíš, protože jsi něčí dcera a nebo nějak vypadáš (neděláš nic)
  3. nevíš, že se musíš pořád vzdělávat – jinak nebudeš pro zaměstnavatele časem zajímavá

___
Holka, neznám tě a jsi mi ´volná´ – ale doufej, že tě život pár fackama probere dřív, než bude hodně pozdě – a že těch facek nebude příliš…

zjentek

tohle se dá odstranit pouze činností, takže ti prakticky není pomoci. Řešením by mohla být změna zaměstnání ..například běž k hasičům a has! :o
Doplňuji:
samba, máš recht, je celkem slušný, zajít za bossem a zeptat se, jestli by jí v čase, za kterej jí platí, nedal nějakou činnost, za kterou by jí zaplatil :o

anonym

No jo, to je někdy horší, než vytrhávání pařezů. Buď ráda, že máš práci, ještě by ti mohli nařídit, že máš u toho stát.Hlavně to neříkej šéfovi, nebo ti k tomu přidělí úklid půlky budovy 😁 Zeptej se na férovku, jestli by neměli ještě něco k tomu, samozřejmě, aby to bylo zaplaceno.

led

Práca na recepcii je niekedy nudná, ale niekedy recepčná nemá čas ani na odskočenie si (00), či utrieť nos. Počkajte chvíľku až začnú veľtrh alebo nejaké medzinárodné sympóziá, či preteky. Potom si ale nespievajte „mám malý plat, mně na nohy táhne, čas na šálku čaje žádnej…“, keď sa dvere za hosťami ani nezavrú…
Pokiaľ máte čas a žiadnú prácu, môžte napríklad písať memoáre „Hosté spoza recepčího stola“, či inú činnosť, ktorú môžte kedykoľvek odložiť, keď budete mať prácu.
Nepozerajte facebook, ale zapojte sa do diania na www.odpovedi.cz

ivzez

Na ten Facebook pozor. Pokud Vám jej zaměstnavatel výslovně nepovolil,
můžete za něj „letět“ (zaměstnanci nesmějí využívat výrobní prostředky zaměstnavatele vč. PC pro osobní účely).

Co kdyby ste si pořídila nějakou učebnici pro samouky
a pustila se do učení dalšího jazyka?

mosoj

Jak to děláte, že vás práce baví a zároveň se nudíte .
Evidentně vás nebaví.

marci1

Asi se to někomu nebude líbit, ale já bych práci, kde bych se nudila, nedělala. I když chápu, že dnes si člověk moc vybírat nemůže. Zkus si hledat práci, která Tě bude bavit a nebudeš se u toho nudit. Mnoho úspěchů ! 🙂

anonym

Samba: Až na tu poslední větu – ´šéfe, nudím se, nezaplatil bys mi víc?´ je fakt rychlá varianta… Tedy – pokud s tím šéfem holka nešustí…
😁

anonym

Takhle, jak píšeš jsem to ale nemyslela, k tomu šustění se vyjadřovat nebudu, to je trapné