vivatis2-

Už máte úsporné žárovky?

Nejlepší odpověď
anonym

Ano

Už jsi fakt únavnej, zase pokládáš už dávno položené otázky.
To se opravdu sám nezmůžeš na něco originálního?

Další odpovědi
dědapetr

Ano

http://www.od­povedi.cz/vyh­ledat?ie=UTF-8&cx=01759792­7737963345235%3Alv-gxwjxnxe&cof=­FORID%3A11&ci=­150&q=U%C5%BE+m%C3%A1te+­%C3%BAsporn%C3%A9+%C5%­BE%C3%A1rovky%3F&sa=Vyh­ledat#1033

GM

Ne

Ne, ani mít nebudu.

Berušinka

Ne

Vivatis, raději bys měl místo neustálého „spamování“ udělat něco s užitečností tvých odpovědí – 29% – to je opravdu dost málo. Co takle jednou zapojit mozek, i když máš prázdniny. Dyť to není nic těžkého.

DDarent

Ne

můžu jenom souhlasi s DR.Axl!!!!!
Ty tví otázky sou k NIČEMU!!!!

Jikra

Ne, mám velkou zásobu normálních

Já ten krám nechci do baráku.

Syd

Ne

Ponytail

Ne

Natee

Ano

Ale ne ve všech místnostech. Jen v kuchyni, obýváku a na chodbě

filva

Ano

venkovan

Ano

Ale popravdě ty klasické (ne LED) ze širšího pohledu moc úsporné nejsou.

honza19hk

Ne

Pokud to technické možnosti dovolují používám výbojky z lamp veřejného osvětlení.V opačném případě zářiky nebo normální žárovku.Ale co já vím tahle otázka tu byla alespoň dvakrát.

hornik.

Ne

Ano. Pouze v cizích domech kde nebydlím. Vlastnosti žárovkového světla nejde nahradit kdejakou pitomostí.