Přeshraniční pokuty!

Co říkáte tomu, že nám eurokomisaři odhlasovali přeshraniční vymáhání pokut za přestupky motoristů.
Budou propojeny stávající národní databáze, takže už nikdo neunikne.
Doplňuji:
Ad -iv- Vykřičník v tomto případě znamená: Expresivní zvýraznění -konečně průlomové rozhodnutí a ojedinělé v rámci EU, taky jednou prospěšné pro řadové daňové poplatníky (na rozdíl od četných buzerativních a hloupých, viz úsporné žárovky).

Nejlepší odpověď
anonym

Dr. Axl co ten vykricnik na konci otazky ?? 🙂
Je to naprosto v poradku , ze musim dodrzovat dopravni predpisy i v cizi zemi , nebo ?? Jen se divim , ze jim to tak dlouho trvalo. -iv-
Doplňuji:
Doplneni je NA ME moc slozite… 🙂 ale verim vam , ze jste to mysle tak jako ja !! Jinak beda ! 🙂 Mam vas za velice vzdelaneho cloveka , tak si u me nepokazte repute.
P.S. ( ani vlastne nevim co to je to repute ) 🙂

  • iv-

Další odpovědi
dědapetr

Je to jenom dobře,aspoň se vyberou peníze za pokuty od cizinců.Ti si s toho dělali jen srandu když je chytla policie.

Alesh

Což o to, věc je to, zdá se, rozumná.
Na druhou stranu je to potřeba trochu rozebrat. Ono totiž (nalijme si čistého vína) o co jde politikům? O bezpečí lidí? O spravedlnost? … Co vás nemá, chtěj tahat prachy z daňových poplatníků a tohle se k tomu výborně hodí. Divím se, že je to nenapadlo dřív!
A co takhle třeba opačná situace? – Roaming. Teď už se to snad začalo taky řešit, ale že to trvalo, že nikomu nevadilo, když je valná většina Evropy v Unii, většina operátorů je nadnárodních, telekomunikační sítě propojené a pak si vyjedete s rodinkou třeba do Německa, tak zavoláte manželce protože se vám ztratila někde v obchoďáku a už cálujete oba jak mourovatý. No, není to na hlavu?

mosoj

Souhlasím. Dobrá věc. V tomto případě je mi jedno co je za tím ukryto. Podstatný je výsledek. A bez represe to nepůjde.

anonym

Ad -iv-, repute je hovorová zkrácenina reputace, což je dobrá pověst, image, prestiž, uznání atp.
P.S. Domníval jsem se, že jsme si už potykali, abych zapadl do zdravého jádra.
Sám nemohu reagovat, tak prosím o kontakt přes můj otevřený profil – vysvětlím.

led

  • iv- to vaše „repute“ je výborné.

Prosím vás, ak ho použijem, máte na to autorské právo? Musím vás udávať ako zdroj-autora? 🙂

anonym

Led , prosim NEEEEEE !! 🙂

anonym

Vecer , nebo zitra napisu. Ted odchazim. S tykanim mam neuveritelny blok. Vy me ale muzete , s tim nemam problem… ja proste az casem ,
take vysvetlim. 🙂 -iv-

Andělé

Iv-s Váma je fakt sranda,pokaždé mě pobavíte a tohle se Vám také povedlo:-)
Vám závidím,takový přirozený humor v každé situaci…:-)
Se mi tu líbí čím dál tím víc:-)

anonym

Tak to je svele Andele a vice se ke me zapojujte, at tady ty chlapy prevalcujem !!

  • iv-

Andělé

iv-já bych Vám moc nepomohla,akorát bych byla trapná:-D. Takový nádherný humor,jaký máte Vy,bych Vám jen kazila:-D.
Vám to jde tak krásně a samo,Vás musí mít každý rád:-)Jen tak dál:-) A ty chlapy převálcujete sama levou zadní:-)

anonym

Andele , asi to neni pravda , ze me ma kazdy rad. Vzdycky , kdyz me nekdo potka ve meste, tak se rozebehne. !! Ale ne ke me , ale opacnym smerem !! 🙂 -iv-