RyuzakiKate

Už jste si zkusili udělat test na 16 typů osobností?

https://www.16per­sonalities.com/cs

Není to žádná reklama, ale nepřestává mě překvapovat, jak to dokáže skvěle vystihnout povahu. Test jsem si udělala nedávno zhruba po roce znovu a jak říká úvodní slogan, je to úžasný, když jste konečně pochopeni, dá se z toho celkem dobře těžit i dělat sranda, kam se hrabou nějaký znamení zvěrokruhu… :)

Nejlepší odpověď
Justin1

Ano, to je typologie MBTI (Myers-Briggs). Vyšlo mi ISFJ (strážce).

Další odpovědi
Reganois

Ano, jsem protagonista.

nyjono

Díky za tip.
Zajímavé.
Jsem obhájce.
Zeptám se pár přátel, zda s tím souhlasí 🙂

aliendrone

Muehehe, díky za tip, celkem jsem se pobavil. :)
Tak já prý jsem VELITEL > ENTJ-A. https://www.16per­sonalities.com/cs/en­tj-osobnost
Prý jako Steve Jobs (dobrý), „železná lady“ (M. Thatcherová. taky dobrý), F.D.Roosevelt (no nwm) a Miranda Pristley (Ďábel nosí Pradu – ano, jistá podoba tu je ;) :D), Malcolm-X a pár dalších… ;)

Na těhle testech (fuk, jestli science/psycho nebo esotero/astro) je zajímavé, že i kdybych si namátkově vybral COKOLIV za charakter, VŽDYCKY bych našel nějaké shody s sebou. Jsou tak prostě zhotoveny, no. :)

Ostatně každý kdo viděl Knoflíkovou válku (a zná tudíž NUTNOU kvalifikaci na to, kdo bude velitel) ví, že jím nemohu být – dokud je zde KEPLER! Tomu se OPRAVDU NEDÁ konkurovat. Ovšem obrázek rozkročeného panáčka stojícího na výstupku v napoleonském klobouku a mávajícího šavličkou před nastoupenou jednotkou mě rozesmál. ;) :D :D

Ametyst

To je hezký test. Jsem logik: “čerpat zkušenosti z minulosti, žít přítomností a doufat v budoucnost. Hlavně se nikdy nepřestat ptát! “ To je moje. 🙂

anonym

ISTJ – LOGISTIK (Přepravce zboží?)

Mysl
39% EXTRAVERTNÍ
61% INTROVERTNÍ

Energie
27% VIZIONÁŘSKÝ
73% REALISTICKÝ

Povaha
71% LOGICKÝ
29% EMPATICKÝ

Taktika
89% PLÁNOVÁNÍ
11% HLEDÁNÍ

Identita
92% ASERTIVITA
8% OPATRNÝ

Ano, procenta odpovídají procentuálnímu zastoupení odpovědí na otázky kategorizované za jednotlivé segmenty.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

RyuzakiKate

@aliendrone: Takhle přesně jsou konstruovány horoskopy na internetu a v novinách :) Mně by třeba Velitel neodpovídal absolutně vůbec, a pokud si vyhledáš na svůj typ osobnosti nějaký „memíky“, tak se dost dobře a upřímně pobavíš, já kolikrát musela vyprsknout nahlas :D