zjentek

Už jste se vyzbrojili?

Možná, že kvůli Fialy a jeho kabinetu skutečně dojde k odstřižení pupečního plynu.

Nejlepší odpověď
Schluker

Mas to popleteny. O zastaveni dodavek mluvi akorat to rusky prase. Ostatni chteji dodrzovat podepsane smlouvy.

Další odpovědi
aliendrone

Eh, doufej v nejlepší, ale připravuj se na nejhorší. Není to o Fialovi a jeho kabinetu či komkoliv jiném. On v zásadě jediný rozdíl mezi jakoukoliv dem(ent)okratickou vládou Črdele je jen v míře poklonkování a agilnosti k rektálnímu alpinismu směrem k Bruselu/Washin­gtonu. Fiala a jeho banda jsou prostě jen agresivnější patolízalové, ale to nemění nic na tom, že ŽÁDNÁ vláda by si nemohla dovolit nějak výrazněji vybočit z nadiktovaného kurzu (tedy pokud by chtěla přežít/existo­vat). :)

Minulý režim nás nutil trotlovat na prvomájových šaškárnách či v lampionových průvodech. Tento ti jde pragmaticky po tvých penězích. Samozřejmě pod bohulibou záminkou, jak jinak. Ono je fuk, jestli budou energie drahé v důsledku „green dealu“ (postupně), „dopadům Covidu“ (rychlejší cesta) nebo „protiputinovských sankcí“ (skokově, tudíž MNOHEM RYCHLEJI). Podstatné je, aby BYLY DRAHÉ, čím dříve, tím lépe pro režim.

A protože mohutné zdražování (všeho, nejen ropy/plynu) není žádným nečekaným překvapením (no, možná tak pro blbečky slintajícími blahem nad předvolebními sliby a „zpravodajstvím“ veřejnoprávní lželevize), tak počítám, že si ti, kteří si udržují rozhled a vlastní názor připravili nějaký plán, jak tomu čelit. Ono vždycky platí, že když ti někdo zatarasí cestu sloupem, tak ti tím zároveň otevře rovnou dvě NOVÉ cesty – objet ho zleva nebo zprava. A ti, kteří to nechápou či nevidí? Inu víš jak, na ty kálí Bílý Tesák, však mají co chtěli, no ne? :)

hapiky

Musíme si uvědomit, že oběti na záchranu míru jsou obvykle vysoké.
Žádná oběť pro mír není ani zdaleka tak vysoká, jako je cena míru.
Mír znamená odzbrojit či odstranit agresora. Jiná cesta není.

_Bůh_

Já plyn nepoužíval nikdy 👍

Rudorufu san

Nesouvisí to s Fialou, ale s tím co se děje. Merkelová plnila úkoly Stasi. Zlikvidovat západ. Podařio se jí to. Takovej nástup Agentů tajné německé policie na vedoucí pozice po sjednocení NSR a NDR je děsivý. Tam to však byl politický program. V roce 1957 Vyhlásila Ruská komunistická internacionála program na podkopání západu stržením sociálních základů: rodiny a víry. Dlouhodobým úkolem je podpora hnutí jež jsou ideálně v rozporu s majoritní společností, podpora menšin s jinou než evropskou hodnotovou strukturou a v neposlednim podpora sexuálních menšin a rozpad rodiny jako fungujícího vztahu muže a ženy. Dále introdukce VŠ odborníků ve všech oborech. Z podstaty věci se jim to povedlo jen v humanitních oborech protože „tvrdé“ vědy jsou o faktech a personifikovaně jsou to pravičáci – konzervativci. Fyzik vs právník nebo filozof. To se jim povedlo. Dělnická třída je díky letům 1920 – 1950 zradila a proto se internacionála upla k destrukci demokratické liberální společnosti tím, že podporuje tzv „uřvané menšiny“ které dle teorie Overtonových oken mění společenská pravidla co je a není dovoleno ve vhodnou dob vhodnou politikou. Proto je ideální podporovat při jakémkoliv konfliktu v demokratické společnosti obě strany aby vznikl názorový rozkol, následně odpor a pak rozvrat. To se pomalu komoušům daří. A proto kupovat zlato v dělitelných plátech a kupovat zbraně v rážích běžných v armádních sborech. A nevázat se na majetek a navštěvovat kurzy zdravovědy studovat rostlinstvo, meteorologii, studovat mapy a plánovat cesty útěku.

zjentek

Schluker, serme mu přímo na hlavu a jedním dechem požadujme plnění podepsaných smluv, no tvl mezi kým to žiju 🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️🤦­‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️🤦­‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️🤦­‍♂️🤦‍♂️ … 🤷‍♂️

aliendrone

hapiky>>> A to tě v kurzu pro zlounijní ideologické referenty a jiné nástěnkáře neučili, že „mír za KAŽDOU cenu“ může být HORŠÍ, než válka? KDE A JAK jsi ZASTAVOVAL AGRESORA při loupežné emerické válce proti Saddámovi (2.válka v zálivu)? ;) :D :D

hapiky

aliendrone: Klesáš stále hlouběji. Když lapáš po slovech k rozumné odpovědi, je dobrá i zlounie či USA.
Loupežných agresorů bylo v Evropě hafó. To, co komunisté po válce uloupily, nemá v historii obdoby. To vše pod taktovkou CCCP.

aliendrone

hapiky>>> Jejda, dostal jsem se při tom klesání do hloubky až na samé dno a nestačím se divit! Žádné tu NENÍ, kam jsi ho zašantročil? ;) :D :D
Nezpochybňuji že bolševik byl zlotřilý loupežník par excellence. A nejen on. Nicméně děkuji za jasnou a vyčerpávající odpověď KDE A JAK jsi ZASTAVOVAL AGRESORA při loupežné emerické válce proti Saddámovi (2.válka v zálivu)?
Víš, aby mi to dávalo smysl, když tě tolik sejří „Putinova loupežná válka“. ;) :D :D

Pepa25

Druhá válka v Zálivu nebyla loupežná emerická válka proti Saddámovi – doporučená četba: https://en.wi­kipedia.org/wi­ki/Rationale_for_the_I­raq_War

aliendrone

Pepa25>>> Jasně, byla to jen „kontroverzní akce“ při které „nešťastnou náhodou“ zemřelo asi 200 000 civilistů. A ani loupež se zbraní v ruce to sichr nebyla, jde jen o nepatrný POPLATEK za „osvobození“, který Irák bude splácet ještě 90 let (už nwm přesně), to je přeci jasné! ;) :D :D