Avatar uživatele
Kroupič

Co si na sebe vzít když chci jít hrát paintball a půjčí mi prej výzbroj?

Zajímavá 0 před 4073 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
rob1

nějaký oblečení, aby tě to nebolelo?Ono to zas není tak bolestné :D nejlépe nějaký starý oblečení.Helmu snad dostaneš.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
mojitek

já byl kdysi na paintbalu v džínech-sem si říkal Já to nijak prožívat nebudu a rozhodně se neumažu 🙂 -hm,podruhý už bych to fakt nedělal,páč jsem se tam válel jak malý děcko . Nějaký hadry ve kterých se můžeš válet atd jestli můžu radit..

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
fooyou

Já byl hrát v plzni na hřišti od pp arena a půjčili mi nějaký overall – http://www.pa­intball-plzen.cz/pain­tballove-vybaveni/kombineza tady je info. Přes ten to ani moc nebolelo.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ladaadal

Pokud ti půjčí jen výzbroj, tak dostaneš helmu, rukavice, zbraň a možná nákrčník. Takže doporučuju volné oblečení. Nic přiléhavého. Počítej , že budeš zasranej až za ušima, zvlášť teď, kdy je dost mokro. Ideální jsou volné maskáčové kalhoty. Není potřeba dvoje, když jsou volné, kulka se dost zbrzdí, než se dotkne těla. To samé nahoře. Kabát nebo volnout bundu. počítej, čím větší číslo oblečení, tím menší modřiny a bolest. Jinak ale většina hřišť už půjčuje i maskáče za pár korun. Máš to bez praní, vezmeš si velikost, kterou chceš a svoje pak potřebuješ jenom boty.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
mojitek

není zač…

před 4070 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek