Kepler

Už jste se někdy zúčastnili likvidace povodňových škod?

Při jaké příležitosti a co to obnášelo?

Nejlepší odpověď
Emefej

Jo, několikrát, nejhorší to bylo při povodních 2002 a 2013. Při té první jsme měli 60 cm vody v 1. patře domu (Labe kulminovalo na hladině 11,96 při průtoku 4700 m3/h). Při té druhé (10,8 m, 3700 m3/h) bylo zaplaveno pouze přízemí.

Další odpovědi
Hlada

V roce 1997 jsem byl v Přerově odbahňovat tiskařské stroje.
Zároveň jsem tenkrát reagoval na výzvu v rozhlase a nabídnul jsem pomoc jako technik s dodávkou. Nikdo nic nechtěl, ale zato dalších několik měsíců mi chodily nabídky na zadání placené reklamy. Hnus.