Kepler

Už jste pocítili nutnost zatopit si doma?

A topíte?

https://pixaba­y.com/cs/ener­gie-technologie-spot%C5%99eba-sv%C4%9Btlo-1326274/

Nejlepší odpověď
ivzez

Jj, před pár minutami jsem si „zavlažila“…

A jak jste na tom Vy?

Další odpovědi
Brblal

Zrovna dnes (25.9.2018) jsme po zimě spustili plynový kotel…bydlím ve starším rodinném domě…ve městě…

dudu

Že se ptáš. U nás byla kosa už včera a teď je venku jen 6,5 stupně. Díky efektu tepelného čerpadla v bytě máme příjemných 23 grádů. Zlatá klimatizace.

Emefej

Pocítil, zatopil.

jirka F

Zatím jenom v kuchyni v kamínkách topíme.Jinak celý dům ještě ne.Zatím příjemných 18°c je v domě.

EKSOT123

Jak, jakože v nějakým domě?
(Volají si Putin a Obama:
Obama: „Vladimíre, teď říkali v televizi, že tam u vás jsou děsný mrazy. Přes 60ºC.“
Putin: „To je blbina, nejvíc tak –20.“
Obama: „No ne, teď to říkali na CNN. Prý přes 60.“
Putin: „Ale no, tak možná někde, třeba –25, ale to spíš výjimečně.“
Obama: „No ale ty záběry byly děsný. Omrzlý silnice, baráky.“
Putin: „Jo ty myslíš venku? No tak to jo, to jo.“)

Drap

Doposud ne

isteron

Už treba. Dnes v byte len 21 C, čo je málo, začali trochu prikurovať. Najlepšie je keď mame 23 C. Vonku ukazujú max 10 C.

marci1

Prozatím ne. Ještě asi nestačil barák vychladnout, po těch vedrech. 🙂

zjentek

Nepocítili. Doma je příjemných 17°C, není důvod topit.

Druhá věc jsou rozmazlenci, ale to otázka neřeší.

aliendrone

Já si vystačím obvykle bez vytápění do doby, než spadnou teploty pod nulu. Zatopím si jednak občas při vaření, druhak můj PC je také výborný zdroj tepla a jsou tu i další neprvoplánovaná „topítka“. S aktuální tepotou uvnitř 25,3°C (venku 4,8°C) spíš větrám. :)

mzm

Ano, před dnešními mrazíky (lidi ráno škrabali auta) jsem večer „zmáčknul tlačítko“.
Začíná doba, kdy je večer na podlaze nechané prádlo ráno krásně teplé. :)

Zjentek: měl jsem podobně smýšlejícího a praktikujícího kamaráda (jako, že příroda, otužování, zimní spaní u otevřeného okna, 20°C je zbytečný přepych a pod.), ale ten už na své přesvědčení bohužel umřel (cca v 55-ti letech), takže se raději obleču a zatopím.

Dochy

Pocítil.
Hodil jsem si přes záda deku 😉

Kepler

Já mám v bytě pořád 23 st., topení si pustím, až bude tak 20. Mám ale netypické bydlení: zahřívají mě byty ze tří stran, obvodové zdi jsou poctivá cihlová 60ka + zateplení. A to ještě nepřetržitě větrám ventilačkou.

ivzez

Tak to máte dobrý.