nyjono

Kolik máte doma stupňů? Jak máte doma teplo nebo zimno?

Pro šťouraly > je 16.7. 2019, 0:30 hod.
Máme v obýváku 20 st.C. Už to začíná být na dlouhý rukáv a ponožky.
Přitápíte někdo?

Nejlepší odpověď
briketka10

Když mi byla velká zima a měla jsem tu 19°C tak jo na 22°C.
To jsem se vrátila z Prahy tam bylo teplo, ale v Pardubicích
néé.. teď je 3:59 a netopím. Mám doma 22°C to je akorát.
Bez ponožek to dáme oba 😁

Další odpovědi
Kepler

Já mám 25 st., ale je to tím, že jsem týden nebyl doma a nevětralo se.

aliendrone

Aktuálně (5:55) mám krásných 21,0°, venku je 15,3°- větrám. Mám na sobě ponožky, boxerky a košili, ale jen proto, že se piánko oblékám a musím si najít do 9:00 nějakou práci či obecně užitečnou činnost, protože by byla škoda tak skvělých podmínek počasí nevyužít. No, moc mi to dnes nejde, zatím bryndám kafe do noťasu a flákám se zde. ;) :D

HA!!! KEPLER! Tož welcome back, doufám, že tě cesta tryskáčem ze zahraničního wellnessu moc nevyčerpala a jsi „ready for aliendrone“! ;)

Kepler

alien: Ten „tryskáč“ byly chronicky zpožděné rýchliky Čingov a Gemeran do slovenských termálů, jen Valašský expres byl OK, jak jinak. Vypadám jako africký derivát, na ramenou podoben loupáčku a přetékám vitamínem D (kalciferol), takže rachitida mi nehrozí. Taky vitamínem V (vodkaferol), ale jinak jsem v cajku.

aliendrone

Jasný, pak ale nechápu proč měl nějaký ten Boeing letové potíže. Ovšem to, že byl NĚKDO vyhoštěn z blíže neurčené krajiny mi neuniklo (prý dělal věci stydno mluvit – slovo orgie je nedostatečně výstižné -málem válka na krku, ale prý že jsme spojenci, takže nakonec OK). ;) :D :D