JájsemRaibek

Proč má vana odpad na jedné straně a ne uprostřed?

Jediné, co mě napadlo, že pokud bych ji nezašpuntoval a lehnul si na břicho, ale proto asi ne.

Proč odpad dělají jen u jedné strany vany?

gecco, ono podél zdi není zas tak daleko od středu vany, možná bych řekl, že bude stejně daleko jako od okraje vany ke stěně-je tam přci ohyb a rantl. A odpad lze vést pod vanou.

banán, není problém udělat mírný spád ke středu vany – takové malé véčko.

Ten špunt a zadek asi jo, ale i na kraji vany na něj můžu sednout.

Nejlepší odpověď
gecco

Je málo pravděpodobné, že bys trubku odpadu vedl rovnou kolmo dolů, pravděpodobnější je, že ji potáhneš někde podél zdi – takže umístění odpadního otvoru na kraji vany je logické…
Nehledě na to, že sednout si na špunt není úplně slastný pocit…
😉

Další odpovědi
anonym

pokud bych si nechal udělat plast.vanu na zakázku, tak může mít odpad kdekoliv

jinak nejlepší vana je sprchový kout 🙂

honza19hk

seš na omylu, některé vany mají kanálek uprostřed.Například ta moje.

annas

Moderní vany se vyrábějí s odpadem ve středu. Je to kvůli tomu, aby nikdo neseděl na odtoku především tehdy, když jsou vany určeny pro dva. .

Viděla jsem takovu vanu u známých.

bolak

A není to prostě tak, že když si do vany lehneš, tak asi málo kdo by chtěl aby ho špunt bodal do zad?

mosol

To mají jen ty vany, které nejsou na šampaňské.

BANAN93

asi tam má malinkej spád na tu stranu a taky by sis šoupal zadek o špunt :D

:D tak pokud chceš vanu tvaru V tak si to měl říct – právě tam co máš špunt máš mít nohy :D

ratava

Jak nemůže? Tady na té stránce http://www.eshop-sanita.cz/vana-padova-ii-190x125-255l-p-8094.html jedna taková je…

lexx

není tak docela pravda ale spíš jde vo to abysis na špuntu neodřel zadek