hard work

Už jste někdy někomu dali přes držku?

Já jenom na základce během běžných rvaček. Nešlo o nic vážného.

Nejlepší odpověď
aliendrone

Já?!
JÁ že se peru?!?!
TY – POCÉÉÉÉÉM!!!!! ;) :D :D

Další odpovědi
Mravenec

Nikdy ne v rozporu se zákonem. 🙂

Rokio

Párkrát ano, ale bylo to vyjímečně a na základce.

Spíše mě někdo jiný zmlátil. Na OA mě mlátil wrestlingový šampión, protože jsem si z něj dělal legraci a stalkoval jsem ho. Na ZŠ mě dva žáci bili v podstatě bezdůvodně, protože trpěli hyperaktivitou. Na učnáku mě jeden můj spolužák napadl pouze jednou a dostal poznámku. Poté jsem se s ním usmířil.

zjentek

Každému, kdo si řekl (ukázalo se, že většinou nezbyde než souhlasit).Nikdy bezdůvodně 🤷‍♂️

Brablenec a jak je to v souladu se zákonem? To mě zajímá. (;

Drap

Nejsem žádný rváč, ani pruďas, ale i to jsem již několikrát udělal a vůbec toho nelituji.

FandaLanda

Samozřejmě. Já se vždycky držel toho, že i když jsi slabší tak na to ser, předměty různý do ruky ber, ukaž mu názorně, že ho máš dost, vždyť si začal, měj na něj zlost.

paul1

V mládí, na čundru, bylo to víceméně v sebeobraně.

Mravenec

Zjentku, existuje svolení poškozeného – v rámci nějakých nácviků útoku a obrany,… :D Takhle mi naposledy při nácviku krytů borec rozsekl ret, kdy jsem měl následně čelist od krve se mě táže – pohoda?

Případně pak jsou i další instituty, nutné obrany, a tak. 🙂

aliendrone

Mravenec>>> Jo, tohle je ZÁHADA, kterou jsem dodnes nevyřešil. :)
To se mi jednou povedlo na sjezdovce zaexcelovat a skončil jsem v plné rychlosti mezi stromy (měl jsem na výběr, druhá možnost byla narvat to do rolby). Samozřejmě hned všichni u mě, čumí – má levá noha do BŽ, pravá snad nebyla ani v abecedě a oni: „Jééé, NESTALO SE TI NĚCO“? :o
KAM proboha lidé na tak BLBÝ otázky chodí? ;) :)

Mravenec

🤣🤣🤣 Masakr

zjentek

tO JÁ MĚL DOBROU PRŮPRAVU S BEJVALKOU, ta vůbec neházala blinkry, takže jsem nevěděl kdy a kam zahne dřív, no to jsme v rámci nevěry byli od krve furt. Jednou jí říkám: „sundej si ty kalhotky, přijde opravář.“ A ona „zas nemáme prachy zjentku?“ Říkam „ne, kura sundej ty c-stringy z toho radiátoru!!!“ No buchta na zabití, co ti budu…

aliendrone

zjentek>>> Já jen tak pro zajímavost, neznáš NÁHODOU moji starší sourosemetriku? ;) :)

zjentek

Neznám ale že mě nepřekvapuje že hned víš o čem píši 🤷‍♂️

Mravenec

:D :D :D :D :D

aliendrone

zjentek>>> No TAK MOC vymeteno ještě nemám, abych neznal vlastní sourosemetriku a její manýry (kdysi). Hlavně měj na paměti, že VÍM o tvém skladu chem. zbraní a ani to číslo na FBI bych nemusel usilovně/pracně hledat. To víš, strejda Google VÍ a navíc poskytuje hlasové služby. Stačí tapnout na ikonu mikrofonu. Tak BACHA!!! ;) :D :D