Kepler

Už jste někdy našli vzácnou rostlinu nebo houbu?

Já dnes donesl z lesa vzorek k určení domů – lošák jelení. V životě jsem ho v lese ještě nepotkal a najednou jsem narazil na místo, kde jich byly mraky. Že by se blýskalo na lepší časy a do lesů se vracejí dříve hojnější druhy hub?
Mnoho let například nebyly k nalezení lišky, teď už jo.

https://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/Lo%C5%A1%C3%A1k_je­len%C3%AD

Nejlepší odpověď
Rokio

Ano, v NP Podyjí je jich dost. Mám ho za rohem.

Další odpovědi
aliendrone

Toho se drž Keplere! Proměna porážky ve vítězství je jedním z největších lidských umění. Já totiž na základě hlášení aliendronní rozvědky vím, že tvůj příspěvek mohl znít i takto:

„Šel jsem do lesa hledat lysohlávky a červené muchomůrky na čajdu s tím, že bych případně mohl nasbírat i něco na smaženici/sušení. Jenže jsem nenašel ani "suché z nosu“, jen tyhle prašivky. Co teď?" ;) :D :D

Kepler

alien: tak teď jsi mě nasral. Já se tady snažím povzbudit Děti Země, Greenpeace a Zelené všech zemí, co by se měli spojit a ty mi to takhle budeš sabotovat?! No jo Pražák a ještě k tomu z Žižkova!

aliendrone

Kepler>>> Prdlačky!! Moc dobře tu všichni vímě, o JAKÉ „spojování“ ti jde. Zásadní je totiž pro tebe HLAVNĚ SPOJOVÁNÍ! ;) :D :D

Kepler

Rokio: No to mě podrž, prý to má rádo smrky a já to našel v Beskydech cca 700 m.n.m.