Zlatý

Už jste někdy našli vzácnou rostlinu nebo houbu?

Já dnes donesl z lesa vzorek k určení domů - lošák jelení. V životě jsem ho v lese ještě nepotkal a najednou jsem narazil na místo, kde jich byly mraky. Že by se blýskalo na lepší časy a do lesů se vracejí dříve hojnější druhy hub?
Mnoho let například nebyly k nalezení lišky, teď už jo.

https://cs.wikipedia.org/…

Nejlepší odpověď

Stříbrný

Ano, v NP Podyjí je jich dost. Mám ho za rohem.

Další odpovědi:

Stříbrný

Toho se drž Keplere! Proměna porážky ve vítězství je jedním z největších lidských umění. Já totiž na základě hlášení aliendronní rozvědky vím, že tvůj příspěvek mohl znít i takto:

"Šel jsem do lesa hledat lysohlávky a červené muchomůrky na čajdu s tím, že bych případně mohl nasbírat i něco na smaženici/sušení. Jenže jsem nenašel ani "suché z nosu", jen tyhle prašivky. Co teď?" ;) :D :D

Diskuze k otázce

Zlatý

Kepler

alien: tak teď jsi mě nasral. Já se tady snažím povzbudit Děti Země, Greenpeace a Zelené všech zemí, co by se měli spojit a ty mi to takhle budeš sabotovat?! No jo Pražák a ještě k tomu z Žižkova!

Stříbrný

aliendrone

Kepler>>> Prdlačky!! Moc dobře tu všichni vímě, o JAKÉ "spojování" ti jde. Zásadní je totiž pro tebe HLAVNĚ SPOJOVÁNÍ! ;) :D :D

Zlatý

Kepler

Rokio: No to mě podrž, prý to má rádo smrky a já to našel v Beskydech cca 700 m.n.m.

Zajímavé otázky v kategorii Příroda a životní prostředí

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Příroda a životní prostředí

Zlatý Drap 985
Zlatý annas 756
Zlatý Kepler 526
Zlatý beer 514
Zlatý hanulka11 447
Zlatý mosoj 442
Zlatý www 357
Zlatý marci1 354
Zlatý gecco 235
Zlatý Lamalam 207

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.