ReHu

Už doma topíte? Já začala dnes.

Nejlepší odpověď
briketka10

Asi měsíc ano taky mám studený zdi v bytě :(

Další odpovědi
melanie

Už topíme nějakou dobu. Jsme zvyklí na teplíčko :D

redy

Babčina ano, já ne, já musím počkat, až začne topná sezóna :)

Drap

Ještě ne.

Elfka Andy

Dávno :D Máme blbě zateplenej barák a jsme na vesnici, často otvíráme dveře tak sem nalítává chlad no :/

anonym

Až začnou noční mrazíky, budu považovat topnou sezónu za otevřenou.

anonym

Ano, už topíme, navečer, když přijedeme domů.

anonym

Já už topím skoro tejden,teda jen přitápím.

Nevíteto?

Ne, je mi teplo 🙂

anonym

Pražské kotelny už topí 14 dní, ale radiátory mám zavřené, jelikož tu mám ještě 22–24 °C.

hanny 2

Ještě ne,je zatím docela teplo.

lexx

néééé ! drahý plyn, dva svetry, vlněný fusekle a slivovice k tomu

lota

Jaj, my teda ne. Je brzy, ale zimu už taky cítím.

koreg

Nedávno jsme dostavěli pasivní dům. Vytápíme ho krbem o d českého výrobce http://www.fla­men.cz. Dostali jsme na krb záruku až 10 let. Navíc, díky unikátnímu systému hoření FLAMclean nemusíme skoro vůbec krbové sklo čistit – skoro vůbec se nešpiní kouřem.

ReHu

Boreczech, to se máte 🙂.
Já měla večer home 19°C.