Miroslavst

Venku je zima, už topíte?

Venku je počasí na nic a je tam zima. Topíte už doma?
http://www.you­tube.com/watch?v=2u­i_894tZSo&fea­ture=related

Nejlepší odpověď
aramah

Jo jo topíme jinak bych zmrzla.

Další odpovědi
kapka

Trochu jsme už přitápěli, malinko. Spíš, že jsem potřebovala klukům usušit boty. Ale dnes zrovna ne.
A zimu mi ani nepřipomínejte, u nás je to docela náročný. Topíme jen dřevem v krbových kamnech, takže je s tím práce a vracíme se taky občas do čtyř stupňů.
A navozit dřevo, to je ještě horší. To ani nebudu rozebírat.
Vzpomněla jsem si na vtip. – Je pravda, že máte v Rusku v zimě 40 pod nulou? – To ne, to je nesmysl, jen asi tak deset…jo, vy myslíte venku? 🙂

anonym

zatím ne,ale jestli se ještě ochladí tak začnem

johana 56

Venku je 10,já měla v bytě 8.topím,ale co na tak brzkou zimu řekne peněženka,to nevím.

rybíz

Jo, jo, semtam. Teď už u nás bývá během dne často syrovina, a také nechci aby onemocněli děti.

panenka

Ano Mirku doma už topíme 🙂

SuzanKa

Když už jsme tak u té zimy… Máte tipy, kde koupit zimní botky pro děti? Hlavně aby byly teda kvalitní. Díky moc.

XenieRo

Ahoj, koupila jsi ty boty na veselatkanicka.cz nakonec?

GabulkaA

Tenhle sho je super. Já tam nakupuju pro děti moc ráda. A teda nenej boty, ale i doplňky.

GabulkaA

Ten shop je super. Kupovala jsem tam první botičky :) A super, kvalitní nabídku nabídku mají.

Pajka.111

Ahojky, tak co? Boty jsi koupila? Jaké jsi vybrala? A koukala ses na tu veseloutkanicku?

SuzanKa

Koukala, ale nevybrala… Váhám nad značkou. Jakou bys doporučila?

XenieRo

Malýmu jsem tam koupila tyto boty https://www.ve­selatkanicka.cz/bo­ty/reima-detske-zimni-boty-569435-6320-qing-velikost-20.html?var=54448. Super, jsou na zimu úplně ideální. Kvalitní. Mám radost.

Pajka.111

To jsi vybrala moc hezky, jsou to pěkné boty :)

Pajka.111

Já má oblíbenou značku Reima. Koupila jsem ji na veselatkanicka.cz. Doporučuju.