nyjono

Už doma přitápíte? Teď mám doma 18 st., venku 15. V noci bude ještě líp.

Pro hnidopichy – 19.9. 2019 13:05 hod

Nejlepší odpověď
Ametyst

Už celá léta se těším na to globální oteplování. Místo toho topime víc než 7 měsíců v roce.

Další odpovědi
ivzez

Jj, přitápím.

Arne1

Hic. Pařim se u bazenu, je 35. Už se těším do klimatizované­ho pokoje

dudu

Jo jo, navečer si vždy zabzdím díky programu v klimatizaci a je to příjemné.

quentos

Občas, hlavně po ránu.

mosoj

Ano jednou denně mně zapne topení asi tak na hodinu. Dnes ráno u nás 2oC.
Ale ono se opravdu otepluje. V zimně jsou vyšší teploty, tedy mám nižší spotřebu plynu. Mám zaznamenánu spotřebu plynu na topení měsíčně 15 let nazpět.

aliendrone

A právě TOHLE je skvělý důvod si kupovat výkonné komponenty do PC. Především procesor a grafiky umí BÁJEČNE vytemperovat místnost ( i BEZ přetaktování)! Venku je teď 10,3°C, větrám na ventilačku a mám slušivých 23,9;C uvnitř. Proč topit, když stačí zapnout počítač? ;) :D :D

Kazatel

Dřív se dotápělo žárovkami, dnes máš smolíka, tak musíš topit dříve. Pochopitelně že tu scházející tepelnou energii i jinde zaplatíš.