bauerlukin

Co by se stalo, kdyby někoho v pražském metru zastavil revizor a dotyčný mu pláchl?

Dobrý den, co by se bezprostředně stalo, kdyby někoho v pražském metru zastavil kontrolor a dotyčný mu pláchl? Tedy chci se zeptat, jestli je pravdiva domněnka, že pláchnu a nic se nestane?

Nejlepší odpověď
Edison

Jde o to, kdy mu plácheš. Za úspěšný útěk považuji až když za tebou opravdu nikdo neběží. Nezapomeň, že v metru s sebou mívá městapo. Ale nevím, jakých stíhacích schopností jsou scopni dosáhnout. Pokud mu dáš OP a pláchneš, tak to asi moc vvelký efekt mít nebude.

Další odpovědi
Mc Merkurion

… záleží, jak rychle a dlouho umíš běhat, a zrovna v metru, kde si na tě mužou počkat jinde, bych si na honěnou nehrál …

elkon

V metru jsou kamery, bude-li potřeba, najdou si tě. I bez běhání.

MartGrin

Podle mě máš dost dobrou šanci, že z toho vyvázneš bez jakékoliv újmy. V metru jsou sice kamery, ale pochybuji, že se policajtům bude chtít se tě pokoušet identifikovat a zjišťovat, kde bydlíš, kvůli 800korunové pokutě.

hapiky

Tady platí víc, než kde jinde: Kdo uteče, vyhraje!
Preferuji ovšem zakoupit jízdenku.

aliendrone

Když zdrhneš, tak jsi „za vodou“. Tak to je a tak to i bylo. V mládí tohle byla má oblíbená sportovní činnost (nemusel jsem, měl jsem rodinnou permanentku), ale prostě mě to BAVILO. Chytili mne jen jednou, zkrátka smůla. Na eskalátoru se revizor nechytal, jenže jak na potvoru nahoře stáli úplnou náhodou 3 cliftoni a vykličkovat se mi nepodařilo. Dostal jsem ponejprv gumoléčbu a pak se všichni divili, proč že jsem utíkal, když mám legitku. Což jsem okomentoval tím, že jsem myslel, že nehoní mě, že pospíchám a bylo to. Jen ty modřiny se hojily asi týden. :D :D :D

aliendrone

Kamerového systému se bát nemusíš, tak dobře to zkoordinované NEMAJÍ. Ale všimni si, že obvykle lapají tam, kde jsou možnosti úniku omezené a dnes obvykle chodí po skupinách, jedné zdrhneš a vletíš rovnou do náruče těm dalším. Takže to chce myslet. Dnes už mastnou tyčí cestuji jen zřídka, ale někdo mi říkal, že revizoři nesmí kontrolovat na peróně (právě kvůli zdrhačům, aby nedošlo k vběhnutí/pádu do kolejiště), ovšem jestli to je pravda netuším. Držím palce! ;) :D :D