Jádrohlod

Usnesení soudu z roku 1933, kde najít?

Potřebuji najít rozhodnutí Krajského civilního soudu v Praze, který rozhodl o rozluce manželství. Spisovou značku jsem snad rozluštil dobře, ale kde hledat? Např. http://www.nsou­d.cz/Judikatu­rans_new/judi­katura_vks.ns­f/WebSpreadSe­arch nepomohlo..... Díky za rady.

Odpovědi
Kryšpín

Pokuste se Badatelna. CZ, neb EU, případně dotaz na pana – Václavek V. Doc. Ing. CSc. možná by poradil

ivzez

Obávám se, že na rozsudek o rozluce manželství z roku 1933 je
ještě moc brzy, že bude online nejdříve v roce 2033 nebo 2034.
Prokážete-li, že jste potomek v řadě přímé, mohl byste uspět u soudu.

(Škoda, že jste hned v první otázce nenapsal, o jak starý rozsudek jde.)

Evuše

Spis takového je 100% skartován. Spisy mají různou dobu archivace, cca 10–50 let.