jirka F

Usínáte večer téměř okamžitě, či se ještě převalujete a dorovnáváte několik minut?

Já usínám během asi 10 minut.

zdroj obrázku: pixabay

Nejlepší odpověď
marci1

Většinou usnu dosti rychle. Musím mít ale zatažené žaluzie a klid. Dnes v noci ten mini měsíček svítil jak „Olda strhaný“, tak jsem si ho několikrát prohlížela. 🙂

Další odpovědi
Kepler

Jak kdy. Někdy jsem hozen do vody a bezvědomí během chvilky. Nikdy se mi to nepodařilo stopnout 🙂 Když neusnu do 1/2 hodiny, s klením usoudím, že to nemá cenu a zase vstanu.

quentos

Jak kdy. Obyčejně když musím jít spát brzy, stejně se převaluju až do půlnoci.

Pepa25

Vždy jsem byl špatný usínač, bez ohledu na to, že jsem musel ráno vstávat. Poslední dobou ale chodím spát tak pozdě a tak unavený, že usínám ihned.

dubraro

Usínám okamžitě, ovšem je podmínkou dát si předtím pár piv.