úřad práce!

AHoj,
chtěla bych se zeptat jsem na úřadu práce a končí mi podpora a chci se zeptat jak je to s brigádou musím mít pořád těch 4000kč hrubého.Nebo můžu mít více.Děkuji za odpověď.

Nejlepší odpověď
lilibou

je to na nic ale bohuzel stale muzete mit max ty 4000 hrubeho..

Doplňuji:
pokud to prekrocite pocita se to jako byste mela zamestnani a tudis uz nepotrebujete aby vam úp zprostredkoval zamestnani..me se ty pravidla taky moc nelibi..