zvonisek

Upřednostňujete masitou, vegetariánskou nebo veganskou stravu?

Já osobně jím velmi málo, ale všechno, vlastně skoro všechno. Houby nejím.

Nejlepší odpověď
annas

Jím všechno, jsem „všežravec“, pokud je jídlo připravené dietně, není smažené. Mám ráda hodně zeleniny, v létě kvůli rychlosti připravuji nejvíc polévky.

Jinak se obejdu bez mléka.
Na rozdíl od vás houby miluji. V zimě sušené do bramboračky.

Další odpovědi
Rokio

Jsem všežravec, který ale více preferuje masitou stravu.

Malvína

Rozhodně masitou. Akorát tedy nemusím vnitřnosti a tlusté maso. Jinak jím vše.

ivzez

Pestrou: Maso, zeleninu, ovoce, luštěniny, houby,
vejce, mléčné výrobky (mléko ne), „nemusím“ knedlíky.

Ale mám i pár věcí, které se asi nikdy nepřiměju ochutnat:
syrečky, dršťkovou polévku, …

da ny

Jsem téměř „všežravec“.
Ani jeden typ z uvedených způsobů stravy neupřednostňuji.
Menší „zlo“, z těch Vámi uvedených je vegetariánská strava.

dubraro

Upřednostňuji vegetariánskou, ale ne vždy si můžu vybírat. Když maso dostanu, tak ho sním.