Avatar uživatele
jaza

Universální pneumatiky – léto i zima

Existují nebo existovaly v 90-tých létech universální pneumatiky na osovní auto, t.j. použití v létě i zimě? Zná někdo značku a na jaká auta se montovala?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 5236 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
hem

Vyrábí se stále. Nabízí vlastnosti pro celoroční použití. Viz link:

Zdroj: www.pneumatiky-pneu.eu/celorocni/

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
dejv.s

No montovaly se na hodně aut. Třeba i na Felicii. Ale nedokážu si představit jak vyrobci mohou docílit toho že pneu v létě stvrdnou a v zimě změknou. Ale opravdu se tak prezentovaly a asi i prezentuji. Ale otázka je… Dá se tomu věřit??? Poradil bych se v pneuservisu, kde budou vědět určitě víc. Celoroční pneu vyráběly Barum a Matador to vím jistě. Já osbně bych volil letní a zimní pneu jízdní vlastnosti budou dle mého názoru mnohem lepší a bezpečnější a po čase i finančně výhodnější!!!

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Jakub

Barumka vyráběla univerzální bezdušové pneumatiky a měly označení OR 8 . Měl jsem je na Wartburgu a byly super. Najel jsem na nich 30000 km a ještě po likvidaci auta prodal se ziskem. Měly zvláštní vzorek, něco, jako navzájem propojené květy.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

Příspěvek smazán administrátorem.

před 2075 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
klanova2

Dobrý den, tak já si myslím, že pravidlem číslo jedna je mít správné pneumatiky. Už se stalo kolikrát, že lidé jeli na dovolenou se špatnými pneumatikami a poté řešili v zahraničí problémy. My je třeba kupujeme zde: https://www.pne­uok.cz/. Za přijatelné ceny a hlavně jsou kvalitní. Odborníci z této firmy nám při výběru poradili!

před 2080 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Michal125

Zdravím,
určitě lze nalézt, téměř na každou e-shopu s pneumatikami jsou. Já je našel například na https://pneuvy­hodne.cz/313-celorocni-pneumatiky

před 2255 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek