posilam kontakt na obcanske sdruzeni Dlouha cesta, ktere vzniklo na pomoc rodicum, kteri prisli o dite. je to to nejhorsi, co se muze stat … strasne :(
Zdroj: http://www.dlouhacesta.cz/
| 0 Nominace Nahlásit |

Je to jistě bolest na světě,která patří mezi největší a někdo se s ní nevyrovná celý život.O žádné takové komunitě nevím,vím jen to,že je dobré se zapojit do nějaké slušné komunity a pracovat pro ni.Pohovor s psychologem a přáteli by měly také zmírnit bolest. Můžete se obrátit i na mne sumnan@seznam.cz. Ještě jedna věc,chceteli plakat, nezapomeňte se s Přáteli podělit o svou bolest ,vyplačte se,jen nezůstávejte samotní se svým trápením.Mohu-li ,upřímnou soustrast.
Zdroj: 776 002 394
|
0
před 5894 dny
|
0 Nominace Nahlásit |
U otázky nebylo diskutováno.
Nový příspěvek| Drap | 1742 | |
| marci1 | 1095 | |
| annas | 762 | |
| quentos | 744 | |
| zjentek | 743 | |
| ivzez | 715 | |
| iceT | 696 | |
| led | 625 | |
| Kepler | 540 | |
| hanulka11 | 535 |
| Těhotenství |
| Děti a rodičovství |
| Partnerství, manželství |
| Přátelé |
| Ostatní rodina a vztahy |