Umrti v rodine

rodicum umrel syn.Je nejaka komunita na pomoc v nouzi.

Nejlepší odpověď
Luss

posilam kontakt na obcanske sdruzeni Dlouha cesta, ktere vzniklo na pomoc rodicum, kteri prisli o dite. je to to nejhorsi, co se muze stat … strasne :(

Zdroj: http://www.dlou­hacesta.cz/

Další odpovědi
Michal

Je to jistě bolest na světě,která patří mezi největší a někdo se s ní nevyrovná celý život.O žádné takové komunitě nevím,vím jen to,že je dobré se zapojit do nějaké slušné komunity a pracovat pro ni.Pohovor s psychologem a přáteli by měly také zmírnit bolest. Můžete se obrátit i na mne sumnan@seznam.cz. Ještě jedna věc,chceteli plakat, nezapomeňte se s Přáteli podělit o svou bolest ,vyplačte se,jen nezůstávejte samotní se svým trápením.Mohu-li ,upřímnou soustrast.

Zdroj: 776 002 394