pokazdejinak

umíte počítat? :)

na fb koluje jeden zajímavý početní příklad, tak by mě zajímalo, jak to vypočítáte tady:
1+1+1+1+1–1+1+1+1+1×0= ?

p.s. já odpověď znám, jen jsem zvědavá… :)
Doplňuji:
ano, je to 7 :) nulou se násobí jen poslední jednička a je tam schované jedno minus

jen pro info, na fb je to jako anketa s možnostmi 0, 7, 8, 9, 10 a suverénně nejvíc odpovědí je u 0 (19.790!) až pak 7 (11.578), na třetím místě je 9 (930) a bez mučení se přiznám, že právě tahle čísla mě hodně pobavila…

Nejlepší odpověď
Housenka1973

já bych řekla 9
Doplňuji:
hmmmm......tak to jedno mínus jsem teda fakt přehlídla!!!!!!

Další odpovědi
tom004

Když někomu dám deset x nic,tak mu toho zas tak moc nedám.:))
No dobře,teď už to také vidím.Holt,né nadarmo se říká,práce kvapná ........

Terryle

Jo, to je krásná finta. Taky jsem si na první pohled myslela, že to je přece jasný… pak mi to došlo :o)
Doplňuji:
ehm, tak té mínusky jsem si taky nevšimla. Ale násobení jsem nezblajzla. Matika mi nikdy nešla a chyby z nepozornosti jsou mou specialitou, jsem na sebe hrdá :))

gnosis

je to 7? nebo je tam nejaky chytak? :)
Doplňuji:
tak z toho FB je mi smutno.

anonym

Muze mi , prosim , vecer nekdo napsat odpoved , kolik to tedy je ?? Mejte prosim pochopeni i pro vase pomalejsi spoluobcany ! ( pardon – spoluobcanku ) . Nebo neusnu !! -iv-
Jeee – po 150 pokusu uz jsem si take vsimla. Tak dobrou. ! 🙂
Doplňuji:
OOOOOOOO 🙂

quentos

celkem bez nějaké zvláštní diskuze, jen je nutná znalost základních matematických pravidel