uncle Sam

Umí ženy podélně parkovat?

Nejlepší odpověď
gecco

Jak které…
Umí – i neumí…
Znám ženy, které svými řidičskými schopnostmi ´strčí do kapsy´ nejednoho muže.
A znám i opačné případy…
😉

Další odpovědi
Emefej

Ano, několik jich znám.

mosoj

Umí tolik, jako neumí muži.

zzzlatokopka

Já umím i couvat a taky umím zaparkovat v jednosměrce na levé straně, to dělá problém i některým chlapům:-))))

cukrar

Ano, umí, a jak správně píše gecco, jak které ženy.
Zrova jako někteří muži.

ReHu

Co to je za otázku?
Proč by to neměly umět?
To je stejný, jako bych se ptala, jestli tak umí zaparkovat mužský.
Prostě, jak kdo.
Spíš jde o to, kolik místa před a za autem k tomu ten který řidič potřebuje. VŠE je ale otázka cviku a praxe !!

Luxx

s podélným parkováním občas trochu zápasím, ale vždycky se nakonec dostanu tam, kam chci :)
(myslím bez ťukanců či jiných poškození mého auta a aut kolem)

Lamalam

Já to sice umím, ale když mám možnost zacouvat kolmo, tak volím raději tu.

AndreaOliver

Umím. Dokonce daleko lépe než popředu:D

Stuart6

Je na Měsíci život ? 😉

honza19hk

jak který,ono někteří chlapi co předvádějí za volantem je taky hrůza. Ale nejhorší je když couve nebo parkuje ženská s autem a vlekem.