Luss1993

Má někdo zkušenost s kombinovaným studiem učitelství 1. stupně na Univerzitě Karlově?

Jak jste byli spokojeni s profesory a jejich přístupem? Jak celkově hodnotíte tento obor a jak se vám tam studovalo?

Nejlepší odpověď
cappuccino

@Zlaty clovek: Tvoje odpoved je uplne mimo misu. Tazatelka se nepta na budoucnost, ale na studium samotne.
Nechapu, proc se zrovna ty citis byt tim oslovenym, kdyz o UK nemas ani paru?!

Další odpovědi
Zlatý člověk

Díky digitalizaci a umělé inteligenci nemá profese učitele jistou budoucnost, otázkou je jaká specializace má vůbec nějakou jistou budoucnost?