Mp2

Ublížení na zdraví z nedbalosti?

Měl jsem nehodu kvůli technickě závadě v řízení
Řidička druhého vozidla měla dlouhou dobu před nehodou problémy s krkem a páteří a zhoršilo se jí to. Ale stav se jí zhoršoval už před nehodou
Musí se udělat znalecký posudek, zda na to má nehoda vliv nebo zda by se jí to zhoršilo i bez ní.
Vždyť má jen orvané zrcátko a poškrávabé dveře..

Zatím se nikdo ale technickou závadou nezabýval.
Zarazilo mě ale, že vyslech je ve věci ublíženi na zdravi z nedbalosti a já byl u výslechu až skoro 3 měsice po nehodě až jako úplně poslední

Co mi vlastně hrozí ?

Odpovědi
Rokio

Vězení až na jeden rok, nebo zákaz činnosti.

Kryšpín

Je v zápisu Policii, že došlo k technické závadě a bude proveden znalecký posudek i když znalecký posudky to je někdy počteníčko