tony2412

U jakého mobilu jde nastavit velikost písma?

U jakého mobilu jde nastavit velikost,myslím tím u zpráv,kontaktů atd.Cena by měla být tak 2500 kč a měl by být s dotykovým displejem tak do 4 palců
Doplňuji:
tak že by šla nastavit velikost písma u zpráv,v menu a u kontaktů jsem se setkal akorát jednou u LG jinak né (myšleno u dotykáčů)

Nejlepší odpověď
anonym

To by mělo jít asi na všech mobilech.je to jen můj názor.

Další odpovědi
sesednizkola

u jakéhokoliv

Lamalam

To dnes snad dovede každý telefon.

Karelcz

Jak píší ostatní. U dnešních mobilů nezáleží na typu ale na operačním systému který mají. A iOS, Android, Windows tohle umí.

Za 2500 to je těžké. Android neber (nový telefon). V této cenové relaci mají málo RAM a celé se to poté seká. Lumia 520 je vhodná, případně Honor 3c (bazarový). Ten je skvělý i jako nový. 2 GB za ty prachy jen tak neseženeš a u Androidu to je velký rozdíl.

Bedy

Každý chytrý mobil umí změnit velikost písma, z běžných telefonů, co nemají operační systém drtivá většina.
Jestliže chcete dotykový telefon do 4 palců do 2500 Kč, doporučuji Vám Microsoft Lumia 435.

Za cenu cca 2300 Kč nabídne 4palcový displej, rychlý dvoujádrový procesor a 1GB RAM – a to se v této cenové relaci téměř vůbec nedá najít. Navrch telefon má operační systém Windows Phone, který je uzpůsoben k provozu i na mnohem méně výkonných zařízení, takže nemusíte trpět občasným zamrzáním, hláškami o nedostatku operační paměti RAM a tak podobně, co znají někteří uživatelé levných telefonů s operačním systémem Android.