U jaké písničky máte zvýšenou agresi a zvýšený adrenalin?

Já například u této: 40000 Gang – Sosa

šup, pochlubte se

Nejlepší odpověď
Západ

$UICIDEBOY$ – PARIS

Další odpovědi
Malvína

Vaše písnička je úplně mimo můj vkus. Takže mne neoslovila.
A já takovou nemám. Nevyhledávala bych ani písničky, které agresi vyvolávají. Poslouchám mému sluchu lahodící a příjemné.

Kevine, slušnost a pokora Vám chybí až běda! Jak zněla otázka? Jak odpověď? Ano, já jsem skutečně odpověděla. Když jdete s kůží na trh a uvádíte něco, co se líbí Vám, ohlasy musíte čekat jakékoliv. A fakt nevím, co nazýváte chytrými „kecy“.

Kepler

Союз нерушимый республик свободных,,,

orwell

Toto jsem zaznamenal naposledy při poslechu nové verze naší hymny. Doufám, že tato inovace neprošla.

Malvína

Koukám, že úprava otázky byla odstraněna. Tuto změnu už u své odpovědi nemohu udělat. Lze upravit jen 1×.

anonym

😁 zase koukáte jen na to že jsou to černoši imigranti a podobně 😁
taková moje malinká studie…

anonym

Příspěvek smazán administrátorem.

Malvína

Více než trapný výlev.. Odpověď je prostě odpověď, to že žádnou nemám, na tom nic nemění. Uvedla jsem i proč. Také mám dojem, že si tady na těchto stránkách mohu odpověď na co chci a Vy s tím těžko něco naděláte.
A netykejte mi. Já s Vámi husy nepásla..

anonym

Příspěvek smazán administrátorem.

ivzez

Doby, kdy „si všichni na internetu tykali“, jsou dávno pryč. Tehdy to mělo své opodstatnění, protože členy různých skupin a fór byli lidé, kteří se znali osobně.

Internet se ale rozšířil, dnes už zdaleka nejde o lidi, kteří by se znali osobně. V dnešní době „tyká každému“ jen ignorant.

Je mi líto, ale Malvína si tohle nezasloužila.

anonym

Příspěvek smazán administrátorem.

anonym

Já nebudu vykat nějaké internetovému nicku Malvína, bůh ví co je na druhé straně za satana a já tomu budu ještě vykat 😁

Malvína

Slušné chování Vám chybí velmi. Jen urážíte. Ale co se divit, Vás popisek na profilu mluví za vše. Jen ať si každý o Vás udělá obrázek sám.
A když Vás požádám, abyste mi netykal, slušný člověk vyhoví. Asi to mluví za vše. Přeji pěknou noc.

anonym

Příspěvek smazán administrátorem.

anonym

Příspěvek smazán administrátorem.