leknnina

Jsou při dohodě o provedení práce a 8.5hodinové prac. době placené i půlhodinové přestávky?

Nejlepší odpověď
ivzez

Přestávka na oddech a jídlo
se nezapočítává do pracovní doby
(není placena).

Další odpovědi
Drap

Půlhodinová přestávka se neproplácí. Zaměstnavatel může zvýšit mzdu za odpracované hodiny, ale čas v kterém se nepracuje nemůže proplácet. To by za chvíli musel proplácet i volné víkendy.

quentos

Tím, že otázku po půlhodině zopakujete, ničemu nepomůžete. Navíc je to proti kodexu. https://www.od­povedi.cz/kodex