wendyX

Tyčinky Sani Sticks – čistič odpadů – máte s tím nějakou zkušenost?

Viděl jsem nedávno v jakémsi ‚telešopingu‘… Aplikují se vložením do odtokového otvoru umyvadla, dřezu a pod.- kde se pomalu rozpouštějí a údajně odstraňují usazené zbytky mastnoty, mýdla, jídla a pod. v sifonu a odtokovém potrubí.

Máte s tím někdo praktickou zkušenost? Děkuji.

Nejlepší odpověď
Kepler

Taky jsem se nad tím výrobkem pozastavil, ale vlastní zkušenost nemám – odradila mě cena. Věřím ale, že by mohly být účinné, i když recenze nejsou jednoznačné. Je to poměrně nový výrobek a tak těch zkušeností a recenzí není moc. Účinnou látkou jsou enzymy a bakteriální kultura. Osobně jsem radši zůstal u starého dobrého NaOH, ten mi zabral vždycky.

Další odpovědi
Alesh

https://www.a­mazon.com/pro­duct-reviews/B01987XKI­E/ref=acr_dppro­ductdetail_tex­t/131-8495558-2489411?ie=UT­F8&showViewpo­ints=1

nebo

https://www.hig­hya.com/sani-sticks-reviews

nyjono

S těmito tyčinkami osobní zkušenost nemám.
Sousedi ale mají několik jiných zkušeností s výrobky z „telešopingu“. Negativní.Velmi.

Hlada

Péro ničím nenahradíš.