savyla

tv,set top box a dvd-zapojení

ahoj,potřebuju zapojit tv,dvd a set top box.vsechna zařízení maji dva otvory nebo co to je kam se zapojuje scart.potřebuju propojit vsechna zařízení aby se na dvd dalo nahrávat(má harddisc).vzdy to nejak propojim a pořád mi to nejde.pokud to nějak pomůže dvd-panasonic,tv-jvc a set top box-optex.na dalce na set top box musím vzdy přeposlat signal z A do B a stejne mi to nenahrává.nemate zkušenost s timto nahrávanim-potřebuju poradit jak na tom nahrávat.děkuji

Nejlepší odpověď
radce

Anténu do STB, scart z výstupu STB na vstup DVD, scart z výstupu DVD do vstupu TV, a mělo by to fungovat…

Další odpovědi
tom004

Dobré ráno. Těch možností je víc. Připomenu, že propojovací kabely scart, musí mít zapojeny všech 21 pinů (špiček v konektoru). Po kliknutí na obrázek se schema zvětší.

http://www.di­gitalnatelevi­zia.sk/forum/za­pojeni-dvb-t-prijimace/zde-je-schema-zapojeni-stb-tv-vrc-dvd-29934/?kotva=