atriplex

Jak zapojit TV + DVD recorder + set top box?

Může mi, prosím, někdo polopaticky popsat, jak mám kam který kabel strčit? Odkud kam který kabel vede.. TV má 2× scart. Děkuji.

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Polopaticky:
Koupíš si dva kabely scart a jeden zapojíš tak, že jeden konbec dáš do televize a druhý konec do dvd. druhý kabel scart zapojíš jedním koncem do televize a druhým koncem do settopboxu.
Na ovladači televize většinou bývá tlačítko AV a tím přepínáš jednotlivé zařízení. Zmáčkeš jednou a je tam třeba dvd nebo taky nic, dvakrát a je tam settopbox nebo dvd, třikrát je tam dvd nebo setopbox nebo nic. Zmáčkneš počvtvrté a vrátíš se zpět do menu programů televize.