ivzez

Tušili jste, jak dobrý vůz je »Škodovka«?

https://auto.ih­ned.cz/c1-66219720-papez-frantisek-jako-prvni-hlava-katolicke-cirkve-vyuzije-k-oficialni-ceste-skodu-v-dublinu-bude-mit-k-dispozici-tri-vozy-rapid

________

Doplňuji:

O kvalitě vozů, oficiálním partnerství i Františkově skromnosti vím,
přesto bych pro papeže volila důstojnější vůz.

Nejlepší odpověď
dubraro

Že jsou Škodovky dobrá auta, to nejen tuším, ale se každodenně přesvědčuji. Ale pro papeže bych vybral přece jen důstojnější model.

Další odpovědi
marci1

Zřejmě to bude tím, že Automobilka Škoda je oficiálním partnerem nadcházejícího Světového setkání rodin 2018 v Dublinu. 🙂
https://www.ces­kenoviny.cz/zpra­vy/skoda-jako-partner-svetoveho-setkani-rodin-povozi-i-papeze/1653489

Drap

Článek ovšem žádné vyjimečné přednosti neukazuje. Mohlo být klidně vybráno i auto jiné značky. Ze speciálu upraveného na zakázku nelze nic odvozovat.

Kepler

Neznamená to, že by právě škodovka patřila mezi ta nejlepší auta, ale ani neurazí. Kromě toho oficiálního partnerství irského zastoupení Škody se tam projevuje i známá Františkova skromnost, co se týká věcí světských.

Rokio

Automobil značky Škoda je obecně dobré auto. Snadno se na něj dají sehnat opravitelné díly, má poměrně nízkou spotřebu, něco vydrží a navíc není ani moc drahé.

Jeho hendikep je snad jen to, že některé druhy této značky jsou malá.

led

Či práve Škoda Rapid v „Pápežskej modifikácii“ to neviem ohodnotiť,
ale Škodovka vyrábala aj dobré autá… napríklad moja staručká Skoda Octavia Combi 1960 dokázala svojimi jazdami bez hanby prejsť do tohto tisícročia, až kým ju neukradli. Čo myslíte, prečo sa na ňu zlodeji ulakomili? Veď podľa múdreho článku „Škoda 1202 nemá veľkú cenu ani ako veterán“ https://auto.sme­.sk/c/8111493/sko­da-1202-nema-velku-cenu-ani-ako-veteran.html#ix­zz5OYRtGbBB

mosoj

Jak ? Auta jsou si ve svých kategoriích téměř rovna. Určitě se jedná o jiná měřítka.

zjentek

Tušili jste, jak dobrý vůz je »Škodovka«?

…a toto se prosím stalo dotazem+, slovy PLUS!!!!!!!!!!!!!

autacek

Přesně, i tuto otázku si já kladu, dotaz+! Krom toho to lze považovat za reklamu 😉

ivzez

Žádný „dotaz plus“ tu nevidím.

Ale před chvilkou někdo nahlásil otázku, v níž jsem
se ptala na zkušenosti s PotravinamiDomu…

jáára

Rokio: Jsou malá co? Jsi zapomněl dopsat větu nebo vymejšlíš už jinou pitomou otázku, cože?