Kajoch

Tuší někdo z vás proč?

Pes tři dny zíral na modrou zeď a nikdo neví proč.
novinky.cz

Odpovědi
Kepler

Odkaz je nefunkční, takže nevím o co šlo. Možná tam cítil něco, co lidé nedokážou. Ostatně některá zvířata taky dokážou vycíťit nadcházející zemětřesení, úplně zpanikaří a taky nikdo neví proč.

Drap

Doposud to netuší nikdo, ani odborníci z okolí psa. Proč myslíš, že by to mohl vědět někdo tady, když o problému nikdo nic neví?

Kryšpín

Modrá barva to býval symbol ODS, třeba něco vyčmuchá

Kajoch

Odkaz je opravdu nefunkční,omlu­va.Kdo chce,tak si to v poho najde.

Gestas

Nechci ti do toho kecat, ale místo „kdo chce, si to najde“ jsi sem radši měl dát fungující odkaz. Tím svým lidi akorát naštveš.
Zdoj: https://www.no­vinky.cz/koktej­l/473749-pes-tri-dny-ziral-na-modrou-zed-a-nikdo-nevi-proc.html

Kajoch

Souhlas…díky