qwert7

Turistický batoh do autobusu…

Chtěl bych se zeptat, jestli musím platit za batoh (70 litrů) značky Loap KAYUK v autobuse jak v městské hromadné dopravě, příměstské dopravě nebo v dálkové dopravě. Díky za odpovědi. Vlastním celosítovou jízdenku ODIS.

Nejlepší odpověď
anonym

Každé MHD má přeprevní řád. Výňatek: ►předměty, jejichž rozměry jsou větší něž 50 cm x 60 cm x 80 cm nebo předměty delší jak 300cm nebo předměty ve tvaru desky, jsou-li větší jak 100 cm x 150 cm.◄ tak se platí.
U dálkové dopravy jsem se stím nesetkal, s výjimkou jízdního kola do vlaku = platí se.

Další odpovědi
arygnoc

pokiaľ presahuje JEDEN rozmer udaný pre bezplatnú prepravu batožiny, prípadne hmotnosť, tak treba zaplatiť.

Pajka.111

Holky, já jsem z toho shopu https://www.dif­ferent.cz/ naprosto nadšená. Zatím měli vše, co jsem hledala :) Doporučuju, určitě mrkněte :)

Sonka Pop

Ahojky, výborný shop na modu a právě i na doplňky je https://www.dif­ferent.cz/. Kabelky třeba kupuju jenom tam. Mají tam nespočet značek. Jako tohle kdybych měla vybírat v obchodech, tak zešílím. Ale ten shop je super.

GabulkaA

No, tak teď ani v obchodě vybírat nemůžeš :D Ne, pardon… Ale musíme se té situaci zasmát, ne? :) Jinak pravda… Different shop super!

Pajka.111

Na different shopu mají super výběr desigual kabelek. Jinde jsem takový výběr neviděla, fakt super.

GabulkaA

Já teda nejsem moc kabelková, jsem spíš na batohy. Jsou mi pohodlnější. Ale desigual miluju. Na tom differentu mám batoh vyhlídnutý, tak se těším, až si udělám radost :)

XenieRo

To je pravda. V obchodě tolik kabelek nemají. Já jsem ale šťastná za výběr obag :)

Pajka.111

Jojo, jen povrtzuji. Na different nakupuju moc ráda, mají tam vždycky to, co hledám :) Nikdy jsem nebyla zklamaná :)

Pajka.111

Jj, taky to nemám ráda. Navíc, teď, jak jsou ty slevy, tak je vsude hromada lidí a to me nebaví… Takže e-shop je jasná volba :)

SuzanKa

No, ale víš co je super, oni mají slevy i na tom different. To je naprosta parada :)

Pajka.111

Jako někdy ty slevy na tom different jsou super. Ale já je ani tak moc nepotřebuju… jako neříkám, že to nepotěší, ale oni tam mají ceny i tak bezvadný :)

XenieRo

A jeeejeee, no je to paráda, ale taky trochu pruser… Zase nebudu vedet, kdy s nakupovanim prestat 😛

SuzanKa

No, hlavně teď je e-shop jediná volba… :)

Pajka.111

Jj, je to tak… Bohužel. Ale zase na druhou stranu, nákup na eshopu je prostě pohodlnější… já jsem si oblíbila nakupovat na https://www.dif­ferent.cz a doporučuju.

XenieRo

Taky jsem si tam udělala radost :) Dlouho jsem tuto kabelku hledala a našla jsem ji až na tomto shopu https://www.dif­ferent.cz/dam­ske-kabelky-tasky/desigual-cerna-kabelka-bols-2tones-siberia_19waxpcz-2000. Tak mám pro sebe dáreček :)

SuzanKa

Tak super a uz ji mas doma? A spokojena? :)

XenieRo

Jooo, mááám a jsem nadšená :) Jako ten different shop je parádní volba. Mají senzační nabídku. Nikdy jsem neměla problém najít vše, co jsem si zamanula.

Pajka.111

Je to tak. Já mám od nich teda tašku přes rameno, ale ty kabelky mají parádní https://www.dif­ferent.cz/. Se právě chystám, že vybavím dceru do školy a manžela do práce.

Pajka.111

Čau, hele pokud hledáš kvalitní batoh do města, tak ti doporučím tenhle shop https://www.cis­tytriko.cz/mes­tske-batohy/. Mají skvělej výběr batohů, takže si tam stopro vybereš.

Sonka Pop

Já se teda mohu jen přidat s doporučením. Taky jsem tam koupila a super kvalita. Mají neskutečně příznivý ceny a ta kvalita je parádní.

SuzanKa

Je to tak. Já mám od nich teda tašku přes rameno, ale ty batohy mají parádní https://www.cis­tytriko.cz/mes­tske-batohy/. Se právě chystám, že vybavím dceru do školy a manžela do práce.