kapka

Trpíte nostalgií, že vám vyrostly děti?

Já ne. Mám ráda každý věk svých dětí. Ale jedna moje známá každou chvíli smutní, že jí moc rychle rostou děti, skoro mi tím už přijde posedlá. Nepřijde mi psychicky v pořádku. Jak to máte vy, je pro vás těžké smířit se s tím, že vaše děti rostou?

Nejlepší odpověď
led

Je to život. Deti vyrastú a prídu ich deti, potom ďalšia generácia detí a život prináša ďalšie a ďalšie generácie…
Horšie by bolo, keby deti nevyrástli.

Další odpovědi
Drap

Určitě ne. Už od jejich narození jsem s tím počítal

anonym

Ne-e, občas se mne někteří lidé ptají , co dcera. Odpovídám, je dospělá, má občanku a tak ať se stará. Hlavně ji v neotravuji. Štvou mne lidi, kteří se mne ptají na potomka, co jim potom.

dědapetr

Ne netrpím,mám vnoučata.

gagaga

ja drive rikala synum, ze vzdycky vsechny maminy tvrdi, ze jejich nejkrasnejsi dny v zivote byly, kdyz se jim narodily deti..
no, a ja jim rikam : no, a moje nejhezci dny v zivote byly, kdyz jste odesli z domu ..
a oni :
nas taky mamino.. !
:)

  • iv-

led

Len sa nebojte, „nás taky mamino“ sa vráti v podobe vnúčat.

kapka

:))

anonym

čet jsem xkrát, uniká mi smysl. No, jsem vůl

gagaga

cesilko, vy ne..to ja ..
ja se neumim vyjadrovat :(
cist moje prispevky ( a porozumet jim ), je neco jako sudoku pro narocne :p