jennysh

tracker.cztorren­t.net – Neplatné heslo – nevíte, jakým způsobem tento problém vyřešit?

Obnovu hesla jsem zkoušel,ale bez úspěchu,jelikož E-mail pod kterým tam jsem,je neplatný. A tak jsem pořád na mrtvém bodě.
Doplňuji:
CHYBA: Téma nenalezeno – tak nevím,je chyba na mé straně. Nebo je téma smazáno?

Nejlepší odpověď
anonym

Zkus tohle.
Doplňuji:
Ano,to co radí hlada je to,co radí i na tomto fóru.Nejlepší bude,když se znovu zaregistruješ.

Zdroj: http://tracker­.cztorrent.net/fo­rum/readtopic/43241

Další odpovědi
Hlada

Jestli to heslo je správné, tak by mělo stačit smazat cache a cookies, případně použít jiný prohlížeč. Jestlli jsi ho zapomněl a není kam poslat nové, tak se obrať na někoho z adminů nebo ownerů. Snad ti pomůžou.
Doplňuji:
Máš jistotu, že je účet aktivní? Není smazaný kvůli neaktivitě nebo ovoci?
To jami155: Dobrá rada, ale jestli se nemůže přihlásit, tak se do fóra nedostane. Proto jsem to opsal. Nové registrace jsou do doby nákupu nového HW pozastaveny.

jennysh

Problém byl úspěšně vyřešen.Děkuji vám,za vaše rady a odpovědi. :)